penzion Derivia

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Vranovská 68/516, Brno 61400

Velmi dobré
dle 74 recenzí

89%

Jan Chvalník
jednotlivec, 27.10.2017

Penzion Derivia je typický svou rodinnou atmosférou. Zaujímá strategickou polohu v centru města, čímž se stává velmi oblíbeným u klientů, kteří hledají ubytování pro své soukromé i obchodní cesty. V nabídce penzionu je celkem 8 pokojů ve dvou velikostech. V penzionu se nachází i útulný bar. Parkování pro hotelové hosty je zajištěno před penzionem.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

penzion Derivia On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový
Romantický
Třílůžkový

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

penzion Derivia Pokoje

Hotel disponuje 8 útulně zařízenými pokoji, které poskytnou ubytování až pro 17 osob. Je dostupno 7 dvoulůžkových a 1 třílůžkový pokoj. Mezi standardní vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení, televize a bezdrátové připojení k internetu. Dále můžete využít služeb profesionálních řidičů, kteří Vám nabídnout přepravní služby různých druhů. Volné chvilky Vám může zpříjemnit profesionální péče masérky, která Vás namasíruje přímo v penzionu. Penzion vlastní také plachetnici.

penzion Derivia Gastronomie

V penzionu se nenachází žádné gastronomické zařízení. V bezprostřední blízkosti penzionu se však nachází značné množství kvalitních restaurací všech druhů. Vybrat si můžete z restaurací, které se specializují na regionální, českou i mezinárodní kuchyni.

penzion Derivia Recepce

Otevírací doba recepce a kavárny je: denně od 07:30 do 22:00


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

penzion Derivia Dostupnost

Klienti mohou využít městskou dopravu, která má zastávku asi 1 minutu od penzionu. Dále je možno využít taxi, které máme smluvní s garancí poctivé ceny.

penzion Derivia Okolí

Město Brno patří mezi atraktivní lokality. Je označováno za bránu celé Moravy. Samotné město nabízí historické památky, společenské, kulturní i sportovní vyžití. Dominantou Brna je hrad Špilberk. Velmi zajímavým místem je Brněnské podzemí, které je zpřístupněno v několika lokalitách. Neznámější z nich je patrně Labyrint pod Zeleným trhem. Za zmínku určitě stojí chrám sv.Petra a Pavla nebo Letohrádek Mitrovských. Pokud se chytáte mimo Brno, můžete navštívit město Mikulov nebo Národní park Podyjí.

penzion Derivia Další informace

V celém penzionu bezdrátové připojení k internetu. Parkování je možné před penzionem a je zdarma.

WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.